TEDARİK DERGİSİ

PARKE

Laminat Parke Usta Seminerleri İlk Kadın Parke Ustasını Ağırladı

Ağustos 01
12:24 2017

Ağaç bazlı panel sektörünün lideri Kastamonu Entegre’nin, nitelikli parke ustası yetiştirmeye yönelik gerçekleştirdiği “Laminat Parke Usta Seminerleri”nin yeni durakları Çorum ve Balıkesir illeri oldu. İlk kez Balıkesir’de gerçekleşen seminerin katılımcıları arasında yer alan kadın parke ustası, eğitim sonunda hediye edilen beş tabletten birinin sahibi oldu.

Kastamonu Entegre, yurt çapında gerçekleştirdiği kapsamlı seminerler ile sektörüne değer katmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıldan bu yana pek çok ilde gerçekleştirdiği seminerler dizisi kapsamında bayi ve parke ustalarıyla buluşan uzman ekip, teorik ve pratik eğitimler gerçekleştirerek, deneyimlerini katılımcılara aktarıyor. Bu sene Eskişehir, İskenderun, Tebriz ve Bursa’da geniş katılım ve yoğun ilgiyle karşılanan seminer dizisi, Temmuz ayında Çorum ve Balıkesir’de gerçekleşti. Yaklaşık 100’er katılımcı eşliğinde gerçekleşen seminerlerin Balıkesir ayağı, ilk kez bir kadın parke ustasını ağırladı.

Naci GüngörKastamonu Entegre kurumsal tanıtım ve laminat parke hakkında teorik bilgilendirme ile başlayan seminerler uygulama eğitimiyle devam etti. Eğitim esnasında yapılan çekilişle 5’er kişiye tablet hediye edilirken, eğitim sonunda yapılan sınavda başarılı olan katılımcılar, sertifika ve usta kartı sahibi olacak. Seminerlerin bir sonraki ayağı Ağustos ayında Trabzon ve Erzurum’da gerçekleşecek. 

Kadın parke ustalarına bir çağrıda bulunan Kastamonu Entegre Marka ve Kurumsal İletişim Müdürü Naci Güngör, “Sektörümüze değer katmaya yönelik attığımız adımların ve gerçekleştirdiğimiz projelerin başarılı neticelerini görmek bizleri mutlu ediyor. Her ilde yoğun bir ilgiyle karşılaşan eğitimlerimize kadın parke ustalarının da katılımı bizleri son derece memnun etti. Eğitimi başarıyla tamamlayan katılımcımıza gösterdiği ilgiden ötürü teşekkür ediyoruz. Bildiğiniz üzere eğitimlerimiz yıl sonuna kadar devam ediyor. Seminerlerimize tüm parke ustaları davetlidir.” dedi.

 

Benzer Konular

Yorumlar