TEDARİK DERGİSİ

AHŞAP MALZEME

Kastamonu Entegre Uluslararası Fuarlarda Global Gücünü Sergiledi

Şubat 10
10:34 2015

Kastamonu Entegre, global gücünü yurtdışında katıldığı fuarlarla sergilemeye devam ediyor. İleri teknolojiyle üretilen yüksek kaliteli ürünlerini uluslar arası pazarlarda beğeniye sunan Kastamonu Entegre, Almanya’da düzenlenen ve dünyanın önemli yapı inşaat malzemeleri fuarlarından olan BAU Münih 2015 ile ABD’de düzenlenen IBS 2015 Las Vegas fuarlarına katıldı. 

Messe München GmbH tarafından 19-24 Ocak 2015 tarihleri arasında Münih Uluslararası Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuar; sektörün küresel çaptaki önemli oyuncularını bir araya getirdi. Önemli pazar bağlantılarının yapıldığı fuarda Kastamonu Entegre; Dorpan, Floorpan ve Technotop ürünlerini sergiledi. 

kastamonu entegre

Kastamonu Entegre’nin BAU Münih 2015 Fuarı’nda sergilediği ürünlerden olan Dorpan; kapı sistemlerine yeni bir anlayış ve boyut getirdi. Kastamonu Entegre’nin Dorpan kapı panelleri; modern çizgilere sahip tasarımları, özenle seçilmiş üstün nitelikli hammaddesi ile ev ve iş yerleri için dekoratif çözümler sunuyor. 

Kastamonu Entegre’nin fuarda göz dolduran ürünlerinden biri de Floorpan’dı. Kastamonu Entegre’nin birinci sınıf kalite anlayışıyla ürettiği komple yer döşeme sistemi olan Floorpan laminat parkeler; zengin renk ve desen çeşitleriyle ahşabın doğallığını aynı zeminde buluşturuyor. Floorpan’ın hızlı ve kolay montaj özelliği zamandan ve işçilikten tasarruf edilmesini sağlarken, tutkalsız montaj sistemi de yüzeylerin lekesiz ve temiz kalmasını sağlıyor. Kastamonu Entegre’nin ürettiği yüzeyi güneşe, neme ve çizilmeye dayanıklı parkeler; pazardaki en uzun ömürlü laminat parkeler olma özelliğini de taşıyor. 

kastamonu entegre

Fuarda sergilenen ve en son teknoloji ile üretilen Technotop tezgahlar ise; Teknopan ve Teknopan-MR (neme dayanıklı) yonga levhaları ile üretilen ve farklı uygulamalarda kullanılabilen mutfak ve banyo tezgahlarını oluşturuyor. Technotop tezgahların üst yüzeyinde bulunan, koruyucu tabaka ile kaplı dekoratif laminat ve tezgahın alt kısmındaki özel bariyer kağıdı, tezgahı nemden ve sudan koruyor. Bu özelliği ile mutfak ve banyo gibi hijyenin çok önemli olduğu yerlerde mükemmel bir seçim oluşturan Technotop tezgahların yüzeyinin çizilme, sıcaklık, buhar, su, leke, çarpma ve aşınmaya karşı dirençli olması ve kolay temizlenmesi de diğer granit ve mermer tezgahlara karşı mükemmel bir alternatif sunuyor. 

kastamonu entegre

Kastamonu Entegre 20-22 Ocak tarihleri arasında ise ABD’nin Las Vegas kentinde düzenlenen IBS 2015 Fuarı’ndaydı. Geçen yıla oranla yüzde 8’lik ziyaretçi artışıyla 55 bin kişinin ziyaret ettiği ve Toplam 1.200 katılımcı firmanın, 45 bin m2 alanda ürünlerini sergilediği fuarda Kastamonu Entegre, kapı panelleri, mutfak tezgahı (Technotop), laminat parke (Floorpan) ve parlak yüzeyli ürünleriyle (Glossmax, Evogloss, Glossplus) yer aldı. Bu arada 125 bin profesyonel ziyaretçi, Las Vegas’ta IBS 2015 fuarı ile eş zamanlı düzenlenen Design & Construction Week’i de ziyaret etti. 

Benzer Konular

Yorumlar